Esame COMFO pagalvių ekspertai

Pastebėjome, kad Lietuvoje vis daugiau žmonių skundžiasi suprastėjusiu miegu, sumažėjusiu produktyvumu, motyvacija. Šiandien gyvename įtemptame ritme, todėl dabar turėti energijos ir jaustis sveikiems yra kaip niekad svarbu. Džiaugiames, kad kartu su ergonomikos specialistų komanda galime pristatyti – ergonomines COMFO pagalves miegui ir sėdėjimui!

Daugiau energijos kasdien!

Dabar jaustis geriau yra taip paprasta! Daugiausia dienos laiko praleidžiame sėdėdami arba miegodami, todėl šios valandos yra ypatingai svarbios. Norime, kad jos būtų praleistos kokybiškai. COMFO pagalvė padeda išlaikyti taisyklingą kūno poziciją sėdint ir miegant, todėl iš kart pajusite skirtumą! Jausitės produktuvesni, turėsite daugiau energijos dienos metu bei galėsite pamiršti jaučiamus nugaros skausmus. Leiskitės į naują dieną kartu su COMFO, kurią lydės teigiamos emocijos ir puiki savijauta!

Šiuolaikiškas, unikalus dizainas

COMFO pagalvės sukurtos skiriant didelį dėmesį jų dizainui ir formai. Unikalios pagalvių formos idealiai prisitaiko prie kūno linkių, svorio ir temperatūros.  Tiek miego, tiek sėdėjimo pagalvė puikiai tiks įvairaus sudėjimo žmonėms. O dėl savo kokybiškos viskoelastinės Memory medžiagos, pagalvės išliks kokybiškos itin ilgą laiką. 

Kruopščiai atrinktos medžiagos

COMFO pagalvės pagamintos iš viskoelastinės Memory medžiagos, kuriai suteiktas sertifikatas CertiPUR-US, patvirtinantis produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams. 

CertiPUR-US sertifikatas

Pagalvės gamybai naudojama viskoelastinė medžiaga turi CertiPUR-US® sertifikatą, patvirtinantį produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams:

  • Pagaminta be ozono sluoksnį ardančių medžiagų (OAM)
  • Pagaminta be PBDE, TDCPP arba TCEP
  • Pagaminta be gyvsidabrio, švino ir kitų sunkiųjų metalų
  • Pagaminta be formaldehido
  • Pagaminta be ftalatų 
  • Mažas LOJ (lakiųjų organinių junginių) išmetimas (mažiau nei 0,5 milijono dalių)
Krepšelis
Krepšelis tuščias
Pradėti apsipirkimą
0