Mūsų tikslas - pagerinti sėdėjimo kokybę Lietuvoje

Subūrę tikrų profesionalų ir ergonomikos specialistų komandą, išsikėlėme tikslą – pagerinti sėdėjimo kokybę Lietuvoje. Juk dauguma iš mūsų, kiekvieną dieną praleidžia daugiau nei 8 valandas sėdėdami! Siekiame, kad jos būtų sveikos ir produktyvios, todėl nuo 2018 pradėjome geriausios sėdėjimo pagalvės paieškas. Ir dabar džiaugiamės galėdami pristatyti COMFO ergonominę sėdėjimo pagalvę, kuri viršijo visus mūsų lūkesčius.

Daugiau patogumo = daugiau džiaugsmo

Dabar ilgas darbo valandas galima praleisti patogiai! COMFO ergonominė pagalvė sukurta norint pagerinti sėdėjimo kokybę. Išlaikant taisyklingą sėdėjimo poziciją didėja produktyvumas, sumažėja nuovargis, jaučiamės geriau dienos eigoje.  Įsitaisykite patogiai kartu su COMFO ir leiskitės į naują dieną, kurią lydės teigiamos emocijos ir puiki savijauta!

Šiuolaikiškas, unikalus dizainas

Sėdėjimo pagalvė sukurta skiriant didelį dėmesį jos dizainui ir formai. Unikali pagalvės forma idealiai prisitaiko prie kūno linkių, tolygiai paskirsto kūno svorį ir padeda išlaikyti tiesią laikyseną viso sėdėjimo metu. Ji puikiai tiks įvairaus sudėjimo žmonėms. O dėl savo kokybiškos viskoelastinės Memory medžiagos net sėdint ilgas valandas, pagalvė grįš į savo buvusią formą. Comfo pagalvę galima naudoti ant biuro kėdės, namuose ar keliaujant.

Kruopščiai atrinktos medžiagos

COMFO sėdėjimo pagalvė pagamintia iš patobulintos viskoelastinė Memory medžiagos, kuriai suteiktas sertifikatas CertiPUR-US, patvirtinantis produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams. Memory medžiaga pripildyta bambuko anglies pluoštu, kuris suteikia pagalvei antibakterinių savybių, apsaugo nuo grybelio ir pėlėsiu atsiradimo. Medvilninis pagalvės užvalkalas yra laidus orui, ir nesugeria pašalinių kvapų. 

CertiPUR-US sertifikatas

Pagalvės gamybai naudojama viskoelastinė medžiaga turi CertiPUR-US® sertifikatą, patvirtinantį produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams:

  • Pagaminta be ozono sluoksnį ardančių medžiagų (OAM)
  • Pagaminta be PBDE, TDCPP arba TCEP
  • Pagaminta be gyvsidabrio, švino ir kitų sunkiųjų metalų
  • Pagaminta be formaldehido
  • Pagaminta be ftalatų 
  • Mažas LOJ (lakiųjų organinių junginių) išmetimas (mažiau nei 0,5 milijono dalių)

Įsitaisykite patogiai su COMFO

Krepšelis
Krepšelis tusčias
Pradėti apsipirkimą
0